архитектор
מילה חייט - אדריכלות ועיצוב
архитектор Израиля
Тел: 054-4339163
Fax: 077-4006200

אדריכלים ומעצבי פנים של חיפה, עפולה, נצרת עלית, עמק יזרעאל

архитектор Израиля
дом в Израиле

אדריכל מילה חייט

משרד עוסק במגוון רחב של עבודות תיכנון ועיצוב בתי מגורים פרטיים, דירות, חנויות ובתי עסק קטנים, תוספות בניה וחידושים לבתים קיימים. ליווי לקוח ברמה אישית, תוך כדי הכרות ושיתוף פעולה. חשוב לתת יחס אישי, את יחודיות, שירות מקצועי וליווי מלא וצמוד בכל צעד שבפרויקט, משלב הריעון, דרך הביצוע ועד יום שאחרי.

תפקידי כיאדרכלית המבנה מתחיל בהכרות המגרש,הבנת אופי המקום ותשומת לב לפרטיים היחודיים לו (כיווני אוויר, נוף, סביבת המגרש). התחשבות רבע לאישיות של הלקוח, התנהלות משפחתית ועדיפות האסטטית. זאת על מנת ליצור עבור הלקוח את החוויה המתאימה לו ביותר ואת המקום בו הוא מרגיש נעים ונוח..

архитектор

התחלת העבודה

קבלת היתר בניה, ביצוע הבניה וקבלת אישורים בגמר הבניה עשויים שלבים רבים לא בגלל טעמים בירוקרטיים או כוונה להקשות על האזרח.
בניין הוא מערכת שלמה בעלת היבטים והשפעות על מערכות אחרות: תשתית טכנית ביתית, שכונתית ועירונית (חשמל מים ביוב טלפון כבישים מדרכות חנייה). בניין הינו אלמנט קבוע לאחר בנייתו וקיים עשרות ומאות שנים.
אספקטים תכנוניים שלא נלקחו בחשבון בעוד מועד וטעויות בביצוע אינם ניתנים להשלמה. תיקון בדיעבד כרוך במאמצים ומחיר כבדים מאוד.
כדי לקשור מערכת שלמה של היבטים אלו נקבעה סדרה של חוקים ותקנות לבניה וקבלת היתר בנייה. מערכת זו כוללת בדיקה והסכמה של גורמים רבים אשר הופקדו על השמירה והפיקוח של מכלול ההיבטים. דף מידע זה בה לסייע למבקש ולעורך הבקשה לעשות את כל הנדרש כדי לחסוך זמן ולמנוע סיבוכים והתרוצצויות מיותרים. המבקש ועורך הבקשה יכולים לקצר את זמן הטיפול בתיק ע"י הגשה נכונה.

בנייה ירוקה

בנייה ירוקה הינה למעשה בנייה חכמה אשר מטרתה להקנות לדיירי המבנה איכות חיים וסביבה בריאה יותר, תוך צמצום ההשפעות הסביבתיות הכוללות של תהליך הבנייה והשימוש במבנה המגורים לאחר אכלוסו.
הבנייה הירוקה עוסקת כחלק בלתי נפרד בשילובם של ההיבטים הסביבתיים כחלק בלתי נפרד משיקולי התכנון והביצוע של פרויקטי הבנייה, בנייה רוויה, בנייה פרטית...
העיקרון המנחה בבנייה ירוקה הינו, חשיבה לטווח ארוך, לרבות, תכנון בשלבים המוקדמים של ההיבטים הסביבתיים בפרויקט, תוך התייחסות למיקומם הגיאוגראפי של המבנים, דירות מגורים.
בניה ירוקה מהווה גישה מערכתית כוללת לתכנון המוקדם, לבניה ולתפעולם לאחר אכלוסם של המבנים ודירות המגורים, המיושמת משלב התכנון המוקדם ועד למגורים בהם.

архитектор

אדריכלים של חיפה, עפולה, נצרת עלית, עמק

архитектор

אנו משרד אדריכלים קטן, הנותן יחס אישי ומלוא תשומת הלב לרצונות הלקוח ולטיפול האדריכלי.
אנו מספקים ללקוחות ליווי מקצועי ואישי מרגע התכנון ועד לשלב גמר הבנייה.
אנו מציעים פתרונות של עיצוב תוך שילוב טכניקות תוך כדי ביצוע הפרוייקטים.

הערות

לנה (חיפה)
מילה היקרה, רצינו להביע את התרשמותנו ממקצועיותך, מאחריותך וממחויבותך לפרויקט בנית ביתנו. ליווית את כל התהליך ליווי צמוד, דרגת לכל הפרטים הקטנים והגדולים, משלב התכנון דרך קבלת היתרי הבניה ועד לגמר הפרוייקט !

אלקסנדר
מבחינתנו האתגר היה להגיע לפתרון אדריכלי עיצובי שיתמודד עם כל האילוצים הקיימים ויצדיק את ההשקעה הכלכלית . מילה עמדה באתגר. למרות האילוצים הרבים הפכו חסרונות ליתרונות והגיעו לפתרון מושלם מבחינתנו. מילה מתמחה בתכנון פונקציונאלי, נקי, תוך מתן דגש לנוחות בבית, פתרונות תאורה, התאמת חומרים, צבעים ויחס אישי .

עיצוב פנים

גם אם אתם יודעים מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם רוצים לשנות את עיצוב הבית, רצוי להתייעץ עם מעצבת פנים על מנת לקבל רעיונות נוספים, ייעוץ מקצועי לגבי חומרים, שילוב צבעים, אביזרים מיוחדים שיכולים להעשיר את החלל, וכד'. אם החלטתם לעצב את הבית וברצונכם לחסוך לעצמכם זמן יקר הנדרש על מנת לנהל פרויקט עיצוב פנים, וכסף שעלול להתבזבז כאשר לא קונים את החומרים הנכונים במקומות הנכונים, גם אז כדאי מאד להתייעץ עם מעצבת פנים מקצועית

תוספת והרחבה לבית קיים

תוספות בניה והרחבות בניה כוללת: הגדלת השטח הבנוי על ידי הוספת חדרים נוספים, בניית חלק נוסף הצמוד למבנה הקיים, סגירת מרפסות, בניית קומה נוספת, בניה על גג הבניין, ניצול חלל הגג, בניית חדרי שירותים, ממ"ד, מרפסות.
לפני שמתחילים בהרחבת בניה, הפעולה הראשונה היא לברר האם בבניין שבו אתם מתגוררים יש זכויות בנייה (אחוזי בניה) בלתי מנוצלות. אם כן – כמה (במ"ר) וכיצד ניתן לנצל אותם. זכויות הבנייה מגדירות את היקף הבנייה (שטח וגובה) המותר בכל מגרש ונקבעות בתוכנית בניין עיר.

архитектор

תמ"א 38: מגדילים זכויות בנייה

תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה - היא תכנית המבטיחה זכויות בניה למי שימגן את ביתו מפני רעידות אדמה. מטרתה לאפשר חיזוק מבנים שאינם עומדים בדרישות התקן לעמידות מבנים ברעידת אדמה. .

Google+
Created by  Ronnie Projects